Z okazji Dnia Samorządowca składamy wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom oraz osobom zaangażowanym w życie naszej gminy serdeczne podziękowania za codzienną pracę, odpowiedzialność i troskę o rozwój Miasta i Gminy Działoszyce.

Dziękujemy za zaangażowanie, życzliwość oraz działania podejmowane na rzecz naszej lokalnej społeczności. Życzymy wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z pełnionej służby, niegasnącej energii do działania oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyce
Stanisław Porada