Drogie Dzieci!

Z okazji Waszego święta życzę Wam przede wszystkim uśmiechu, radości i beztroskich chwil każdego dnia. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe przygody, wspaniałe przyjaźnie oraz spełnienie nawet tych najskrytszych marzeń.

Życzę Wam odwagi do odkrywania świata, rozwijania swoich pasji i wiary we własne możliwości. Pamiętajcie, że jesteście największym skarbem naszej gminy i nadzieją na jej przyszłość.

Niech dzieciństwo będzie dla Was czasem pełnym szczęścia, zabawy i pięknych wspomnień, do których będziecie wracać przez całe życie.

 Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! 

Stanisław Porada
Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyce