Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy kolejny wspaniały sezon treningowy piłki nożnej dla wszystkich grup wiekowych.

Był to niezwykły czas pełen pasji, zaangażowania i niezapomnianych chwil na boisku.

Dziękujemy wszystkim naszym utalentowanym zawodnikom i zawodniczkom za ciężką pracę i poświęcenie. Wasza determinacja i rozwój są niesamowite!

Jako zwieńczenie sezonu odbył się wyjątkowy mecz z rodzicami, który był prawdziwą ucztą dla nas wszystkich. To było nie tylko wspaniałe widowisko, ale również okazja do jeszcze większego zbliżenia się jako społeczność piłkarska. Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie i entuzjazm, jakim nas obdarzaliście!

Po zakończeniu meczu- wspólny grill, podczas którego mogliśmy podzielić się radością ze wszystkich osiągnięć oraz zacieśnić więzi z naszymi wspaniałymi trenerami, zawodnikami i rodzinami. To była doskonała okazja do relaksu i cieszenia się wzajemnym towarzystwem.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego niezapomnianego sezonu a głównie naszym trenerom, Panu Robertowi Banaszek oraz Panu Kamilowi Olesińskiemu. Jesteśmy zaszczyceni, że to Wy trenujecie Nasze dzieci.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon, który mamy nadzieję będzie równie ekscytujący i satysfakcjonujący.

Pamiętajcie, że piłka nożna to nie tylko gra, ale także wartości, przyjaźń i nieustanny rozwój. Trzymajcie się mocno i zobaczymy się na boisku wkrótce!