Niezapomniany Gminny Dzień Kobiet, pełen barw, muzyki i śmiechu!

Organizatorzy, Centrum Kultury i Biblioteka w Działoszycach pod kierownictwem Pani Dyrektor Augustyny Nowackiej oraz Nasz Burmistrz Stanisław Porada, sprawili, że to wydarzenie na długo zapisze się w naszych sercach.

Prowadząca, niezastąpiona Aneta Czaban, przewodziła wydarzeniu z taką energią i humorystycznym zacięciem, że niemożliwe było odejść bez uśmiechu na twarzy.

Na scenie błyszczał  Kabaret Czwarta Fala, których satyra i inteligentne dowcipy sprawiły, że salwa śmiechu nie cichła ani na moment! Maja Wojtyszek, finalistka z The Voice of Poland, dała popis swojego niesamowitego talentu.

Całość została wzbogacona o przepyszną kolację i słodkie przekąski, bo przecież, jak dobrze wiemy – coś dla duszy, coś dla ucha i coś dla ciała to przepis na idealne świętowanie!

Nie możemy nie wspomnieć o fantastycznej oprawie muzycznej i scenicznej, dzięki której całe wydarzenie zyskało niepowtarzalny klimat. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że ten wieczór był tak wyjątkowy!

Na zakończenie, kierujemy do wszystkich wspaniałych Kobiet, które razem z nami dzieliły radość tego dnia, najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy dzień w waszym życiu będzie pełen uśmiechu, miłości i spełnienia, podobnie jak dzisiejsze świętowanie. Jesteście inspiracją i siłą, która napędza ten świat do przodu.

Dziękujemy, że byliście częścią tego magicznego wieczoru! Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w naszej gminie!