Świąteczny czas jest dla wielu osób szczególny, zawsze traktowany z wielkim sentymentem. Przypomina on o ważnych wartościach dla każdego człowieka oraz pozwala na oddalenie się od problemów dnia codziennego. Dlatago też już po raz drugi Burmistrz MiG Działoszyce Pan Stanisław Porada zaprosił na spotkanie wigilijne osoby samotne lub w ciężkiej sytuacji. W tym wyjątkowym okresie żadna osoba nie powinna czuć się osamotniona. Dobrym słowem wsparł wszystkich ks. proboszcz Andrzej Jankoski, oraz księża proboszczowie z parafii Dzierążnia i parafii Wolica. W spotkaniu wigilijnym uczestniczył również wiceminister spraw zagranicznych Pan Piotr Wawrzyk.

Serdecznie podziękowania za trud w przygotowanie wieczerzy należą się KGW z Dzierążni, Kwaszyna, Sancygniowa, Pierocic i Dębian. Paniom z MGOPS wielkie ukłony za czas poświęcony w organizację i obsługę.

Orkiestrze Dętej z Dzierążni, która jest nieoceniona, za piękną oprawę muzyczną, za pięknie grane kolędy. Dziękujemy sponsorom, dzięki którym zostały zafundowane paczki dla osób przybyłych na spotkanie.

Galeria zdjęć