W Centrum Kultury i Bibliotece w Działoszycach odbyło się wyjątkowe spotkanie promujące walory turystyczne i kulturowe naszej gminy.

Stanisław Porada Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyce wraz z panią Kingą Statowską spotkali się z przewodnikami GeoTravel, aby zaprezentować najciekawsze miejsca oraz obiekty o znaczeniu kulturalnym i historycznym.

Podczas spotkania przedstawiono bogate dziedzictwo Działoszyc oraz całego Ponidzia – od zabytków, przez lokalne atrakcje turystyczne, aż po przestrzenie ważne dla tożsamości i historii regionu.

Rozmowy były okazją do wymiany doświadczeń, zaprezentowania potencjału turystycznego gminy

oraz omówienia możliwości dalszej współpracy na rzecz promocji regionu.

Serdecznie dziękujemy przewodnikom GeoTravel za odwiedzenie Działoszyc, zainteresowanie naszym regionem oraz poświęcony czas. Mamy nadzieję, że to spotkanie zaowocuje dalszą współpracą i przyczyni się do jeszcze szerszego promowania Działoszyc oraz całego Ponidzia wśród turystów.

Wydarzenie to stanowi ważny krok w kierunku budowania rozpoznawalności Działoszyc i Ponidzia

jako atrakcyjnego miejsca na mapie turystycznej województwa, a także podkreśla znaczenie lokalnego dziedzictwa kulturowego w rozwoju społeczno-turystycznym region.