Na terenie Gminy Działoszyce ruszyła wieeeelka wymiana oświetlenia ulicznego! Z gminnych słupów znikają stare lampy, a w ich miejsce montowane są energooszczędne oprawy ze źródłem światła LED 🙂. W sumie zostanie wymienionych 1163szt. opraw oświetlenia.

Warto zaznaczyć, że aż 8️5️% kosztów pokryje unijne dofinansowanie pozyskane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego! Całkowita wartość projektu to: 2 441 550,00 zł.

Chcemy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować Panu Marszałkowi Andrzejowi Bętkowskiemu za wsparcie, życzliwość i owocną współpracę. Liczymy w przyszłości na kontynuowanie tej efektywnej współpracy w wielu obszarach ważnych dla mieszkańców Naszej Gminy. Dziękujemy również Dyrektorowi Departamentu Inwestycji i Rozwoju Panu Jackowi Sułek za pomoc w trakcie przygotowywania projektu, za wsparcie merytoryczne i zaangażowanie!

Jest to jedna z najważniejszych i największych inwestycji na terenie całej Naszej Gminy Działoszyce!

Dzięki realizacji tego zadania nie tylko będzie jaśniej, a co za tym idzie bezpieczniej, ale też taniej, bo nowoczesne lampy energooszczędne przyniosą w przyszłości spore oszczędności.

Galeria zdjęć