Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa że wczoraj dotarł  do nas transport  artykułów żywnościowych z Banku Żywności z Krakowa.Nasze ukłony i serdeczne podziękowania kierujemy przede wszystkim w stronę Firmy BELL-TRANS do Pana Macieja Belskiego, który to dostarczył nam powyższe artykuły żywnościowe.

Dziękujemy również Firmie P.P.H.U MAR-PLAST  z Dziekanowic dzięki której powyższy rozładunek był możliwy.

W związku z powyższym od poniedziałku 23.05.2022 r. Rozpoczynamy wydawanie  paczek żywnościowych dla osób którzy złożyli stosowny wniosek podczas naboru wniosku w terminie od 25.10.2021r.do 30.11.2021 r.

Informacje dotyczące wydawania produktów żywnościowych oraz terminu odbioru paczek przez osoby z poszczególnych miejscowości zostały zamieszczone na naszym Profilu na Facebooku oraz przekazane do sołtysów Państwa miejscowości w celu rozwieszenia na tablicach ogłoszeń.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z harmonogramem wydawania paczek żywnościowych oraz zgłaszanie się w wyznaczonym terminie wszystkie osoby, które złożyły stosowny wniosek w tutejszym Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działoszycach w terminie 25.10.2021 r. do 30.11.2021 r.