Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO zorganizowane pod patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotra Glińskiego, partnerem tego dwudniowego wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Dziś w tym wielkim i niezwykłym wydarzeniu wziął udział Pan Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyce Stanisław Porada.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za spotkanie, za miłe i pełne natchnienia rozmowy oraz za zaproszenie Panu Pawłowi Kwietniewskiemu Dyrektorowi Fundacji Artwinski, Pani Renata Janik wicemarszałek woj. świętokrzyskiego, Anna Krupka.

Podczas targów zorganizowanych przez Narodowy Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz kielecką Fundację imienia Stefana Artwińskiego zaplanowano liczne konferencje oraz panele dyskusyjne. Przedstawiciele organizacji pozarządowych, wolontariusze oraz przedsiębiorcy z całego kraju mogli wziąć udział w wykładach, warsztatach i debatach oraz przedstawić swoją ofertę i osiągnięcia.

To pierwsze takie wydarzenie w skali ogólnopolskiej i mamy nadzieję, że nie ostatnie bo jest to wydarzenie naprawdę bardzo wartościowe i interesujące.