Cieszymy się ogromnie, że możemy podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością!

Ukończyliśmy projekt „Modernizacja oświetlenia Stadionu Sportowego w Działoszycach”, a wykonawcą tego przedsięwzięcia była firma  SPECTRUM KIELCE.

Koszt inwestycji wyniósł: 388 099,65 zł.‼️

Co oznacza ta modernizacja dla naszej społeczności?

Dzięki wymianie źródeł światła na stadionie oszczędzimy znaczne kwoty w opłatach za energię elektryczną, co przekłada się na zdrowie finansów Naszej Gminy.

Warunki treningowe dla naszych drużyn sportowych zostaną znacząco poprawione! Teraz będą mogły prowadzić rozgrywki po zmroku, bez obaw o brak właściwego oświetlenia. Sześć słupów oświetleniowych tzw. jupitery, każdy o wysokości 16 metrów światło z nich robi wrażenie!

Środowisko przyrodnicze również zyska ogromne korzyści. Dzięki zmniejszeniu emisyjności CO2 do atmosfery oraz ograniczeniu odpadów niebezpiecznych, przyczyniamy się do ochrony naszego pięknego otoczenia.

W ramach inwestycji wykonano dostawę, montaż, modernizację oświetlenia stadionu wraz z częściową przebudową instalacji wewnętrznej oświetlenia boiska głównego, boisk bocznych oraz amfiteatru. Modernizacja obejmowała zmianę wysokości głównych słupów oświetleniowych boiska piłkarskiego, zmianę lokalizacji istniejących słupów wraz z dołożeniem dodatkowych na boiskach bocznych oraz wymianę opraw oświetleniowych w muszli koncertowej.

To prawdziwa transformacja dla Naszego stadionu i Naszej gminy! Już teraz możemy cieszyć się nowoczesnym oświetleniem, które przynosi nam mnóstwo radości.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie w ten projekt. Razem tworzymy jeszcze lepsze warunki dla sportu, rekreacji i rozwoju naszej społeczności.

Nasze miasto Działoszyce jest gotowe na nowe sportowe wyzwania o każdej porze dnia i nocy!