Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas oczekiwany nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. To czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełnienia marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.

Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, w Przedszkolu Samorządowym w Działoszycach nasze najmłodsze pociechy zaprezentowały występ: „Jasełka Bożonarodzeniowe”.

Próby wymagały od dzieciaków wiele cierpliwości i zaangażowania. Mali aktorzy we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców i nauczycieli prezentowali się doskonale! Dzieci wcieliły się w postacie i przedstawiły przebieg zdarzeń związanych z wydarzeniami dotyczącymi Narodzin Jezusa.

Razem z Panem od zajęć muzycznych dzieci śpiewały piękne kolędy, ich wykonanie stworzyło uroczysty i podniosły nastrój, który udzielił się wszystkim uczestnikom spotkania.

Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja Świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to Święto!

Galeria zdjęć