Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyce uprzejmie informuje, że w miejscowości Wolica II rata podatku jak również opłata z tytułu odbioru odpadów komunalnych, będą pobierane przez Sołtysa Wsi Szyszczyce Panią Paulinę Dudkiewicz w dniu 15 maja 2026 r. (piątek)

w budynku parafialnym w Wolicy od godziny 13:00 do 13:30.