Dzisiejszy wieczór w Domu Weselnym „Nad Stawem” w Rosiejowie był prawdziwym świętem wszystkich Pań z naszej gminy. Na zaproszenie do wspólnego świętowania odpowiedziało aż około 350 kobiet, które wypełniły salę po brzegi – a wraz z nimi pojawiła się fantastyczna energia, radość i mnóstwo uśmiechu.
Nie zabrakło serdecznych życzeń z okazji Dnia Kobiet, które wszystkim Paniom złożył Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyce Stanisław Porada, dziękując za codzienną aktywność, życzliwość i ogromny wkład w życie naszej lokalnej społeczności.
Wieczór obfitował w znakomitą rozrywkę. Publiczność rozbawił do łez Baca Pietrek Show, który był gwiazdą tego wyjątkowego spotkania.
Jednak prawdziwą niespodzianką okazał się premierowy występ Działoszyckiego Teatru Amatorskiego „O Mało Co”, stworzonego przez naszych mieszkańców.
To był absolutny hit wieczoru!
Humor, dystans i świetna gra aktorska sprawiły, że publiczność dosłownie zrywała boki ze śmiechu.
Ogromne brawa dla naszych lokalnych artystów – pokazaliście, że w Działoszycach nie brakuje talentów i fantastycznego poczucia humoru!
Całość dopełniła pyszna kolacja oraz miła, serdeczna atmosfera, dzięki której ten wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci.
Serdeczne podziękowania za przygotowanie i organizację wydarzenia kierujemy do:
Centrum Kultury i Biblioteka w Działoszycach
Centrum Usług Społecznych w Działoszycach
Dziękujemy wszystkim Paniom za tak liczne przybycie i wspólne świętowanie.
Wasze uśmiechy były najpiękniejszą ozdobą tego wieczoru!

















































