Co to było za popołudnie!

6 czerwca na Stadionie Sportowym w Działoszycach odbył się Gminny Dzień Dziecka zorganizowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyce.

Całe wydarzenie umilał nam Inspektor Ogórek, który prowadził i zachęcał dzieci do brania udziału w atrakcjach. Były bańki mydlane, zabawa z piłeczkami, przeciąganie liny, quizy, malowanie buzi, zumba przy hitach z Tik Toka, animacje dla dzieci oraz wieeeeele innych atrakcji! Zabaw nie było końca!

Jedną z główniejszych atrakcji był Festiwal Kolorów! Dzieci z naszej Gminy pierwszy raz miały możliwość obsypać się kolorowymi proszkami. Wszyscy bawili się świetnie! Poza wystrzałami kolorowych proszków dzieci mogły skorzystać z darmowej waty i lodów oraz dmuchanych zamków i trampolin.

Na zakończenie dnia, dla tych nieco starszych dzieci odbył się koncert gwiazdy wieczoru Kamil Kossakowski Discoboys!!! To najbardziej szalony i pełen energii artysta na scenie muzyki disco polo! Wszyscy razem skakaliśmy i bawiliśmy się do największych hitów gwiazdy: „Złapie za rękę…”, „Złote karoce..”.

Ten owocujący w wiele wrażeń dzień na dłuuuugo wpisze się w pamięć naszych dzieci! Cel został osiągnięty! Dzieci chociaż na krótką chwilę mogły oderwać się od codzienności.

„Dzieci, nasze największe szczęście…”

Galeria zdjęć