31 stycznia 2021r. po raz kolejny w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Działoszycach zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ❤. Tegoroczny sztab akcji utworzyliśmy samodzielnie. W akcję zbierania pieniążków włączyli się nauczyciele oraz wielu uczniów chętnych do kwestowania.

Wolontariuszami byli: Franciszek Wszołek, Wiktoria Czapla, Julia Winiarska, Miłosz Kuśpiel, Aleksandra Szymbra, Jan Porada, Jakub Zając, Szymon Kuśpiel, Nikola Rejdak, Daria Nowak, Filip Lewinowski, Natalia Cepuchowicz, Maja Wójcik, Natalia Pawlik, Katarzyna Kwiatkowska, Amelia Grębosz, Dawid Trociński, Amelia Zając, Magdalena Piotrowska, Zuzanna Szymbra.

To oni z masą czerwonych serduszek, puszkami i gorącym zapałem zbierali pieniądze w Działoszycach, Wolicy, Sancygniowie i Stradowie. Tym razem wszystkie pieniądze będą przeznaczone na choroby laryngologiczne, otolaryngologiczne i choroby głowy.

Dodatkową atrakcją tegorocznego wielkiego grania była licytacja gadżetów, które sztab otrzymał z WOŚP. W związku z sytuacją epidemiczną i obostrzeniami aukcja prowadzona jest internetowo. Na obecną chwilę wylicytowana suma wynosi 3122,98zł!

Kwota z puszek wynosi: 5595,23zł!

Drodzy Wolontariusze, opiekunowie i osoby wspierające Sztab w Działoszycach-baaaardzo się cieszymy, że JESTEŚCIE!

Szaleje pandemia a mimo to DALIŚCIE CZADU!

Dziękujemy Wam za Wasz wysiłek!
Dziękujemy za wspólny Finał, za każdy uśmiech, gest i przeogromne wsparcie!

Galeria zdjęć