Nasze kochane Koło Gospodyń Wiejskich z Dzierążni właśnie rozbiło bank w konkursie „Jabłkowa Pokusa”, zorganizowanym przez Fundację Pomaganie Krzepi.

Nie możemy ukryć naszego szaleństwa i radości!

Agnieszka Iwan i Katarzyna Paterek, dwie supergwiazdy z KGW Dzierążnia, rozgniotły konkurencję i podbiły serca smakoszy! Ich popisowym daniem były „Nogi z kaczki pieczone z sokiem jabłkowym i cydrem, podane z musem jabłkowym”.

I to wcale nie byle kto oceniał te cuda kulinarne!

Michał Fabiszewski, znany z uczestnictwa w programie MasterChef, osobiście był sędzią i nie mógł się nacieszyć tym, co zaserwowały nasze mistrzynie smaku.

Ale to jeszcze nie koniec. Już wkrótce czeka nas kolejna porcja emocji, bo Panie z KGW Dzierążnia udają się do Lublina na kolejny etap konkursu.  Tym razem gotowanie na żywo, a decyzje będą należały do publiczności. Spodziewajcie się absolutnej uczty i niesamowitych wrażeń.

Nie możemy zapomnieć o naszych przygodach w Toruniu. Było tak wiele do zobaczenia i przeżycia!

Planetarium  wprost wciągnęło nas w kosmiczne podróże, a Muzeum Piernika pachniało tradycją i słodkim raju. Coś niesamowitego! Nie mogliśmy też oprzeć się spacerowi wzdłuż Wisły, podziwiając piękne krajobrazy.

Toruń-miasto pachnące piernikiem z urokliwymi kamienicami i uliczkami.

A na koniec, uroczysty obiad w Karczmie Spichrz. Co za uczta! Pyszności, dobra atmosfera i niepowtarzalny klimat sprawiły, że to był naprawdę niezapomniany dzień.

Serdeczne podziękowania należą się Burmistrzowi MiG Działoszyce Stanisławowi Porada, Pani Sekretarz Ninie Turek-Kwiecień oraz Pani Agnieszce Porada za wsparcie i obecność.  Bez ich nieocenionej pomocy nie byłoby to możliwe!

Gotowe na kolejne wyzwania widzimy się w Lublinie!

Bo razem jesteśmy niepokonani!